Livemuziek, activiteiten, gezellige mensen… je vindt het allemaal bij A Lazy Sunday Afternoon. Dit minifestival is al ruim 25 jaar een begrip in Utrecht en heeft inmiddels een vaste plek in Park Lepelenburg. Vier zondagen lang geniet je van relaxte middagen met optredens van nieuw talent uit de stad. Neem je picknickkleed mee en kom gezellig langs. Het eerste optreden begint om 13:00 uur.
Zorg dat je erbij bent op 12 juli, 19 juli, 23 augustus en 30 augustus in Park Lepelenburg!
Foto: Ron Beenen
Programma 23 augustus
Op het podium op 23 augustus:
- OPDESTIP: Nederlandstalig folk- en dream-rockproject waarin muziek en poëzie samenkomen. Vanuit Vechtclub Kanaleneiland in Utrecht werkt OPDESTIP met een vaste groep muzikanten aan dromerige, verhalende songs met invloeden uit folk en rock. Live staan zij als solo-, duo-, trio- of kwartet-act op het podium, waarbij elke bezetting een eigen dynamiek en beleving biedt. Op 6 maart 2026 is hun debuutalbum ‘De Cirkel’ uitgebracht.

- Lampje & Ard Zacht zijn allebei zelf singer-songwriter, met hun eigen liedjes en eigen stijl, maar dit keer spelen ze met elkaar mee. Zo versterken ze elkaars muziek en gaan hun stijlen op elkaar aansluiten. Ze houden allebei van Laura Marling, Adrienne Lenker en Spinvis, dus het wordt lekker lazy…

- Zalf: Nederlandstalige indie met fantasierijke teksten, meanderende gitaarriffs, stuwende drums en eerlijke vocalen, op zoek naar aardse akoestiek en expressieve intensiteit, een balans tussen licht en donker. Normaal is Zalf een vijfkoppige band, maar vanmiddag spelen Simon (gitaar, vocals) en Len (keys, vocals) als duo met uitgeklede versies van hun repertoire.

- Moya: Moya is een zanggroep uit Utrecht met wortels in Alkmaar en Barcelona. Ze zingen wat ze ontroert en blij maakt, in stijlen van Renaissance tot Amerikaanse folk.

- Jetlek: Jetlek maakt harde, snelle, rauwe en energieke nummers met catchy melodieën en een hoog meeblér-gehalte. Met invloeden van 90s punk- en alternatieve rock zorgen we voor een opzwepende show vol overgave en enthousiasme. We zorgen er graag voor dat de bezoekers even opstaan van hun picknickkleed om met ons te komen springen en raggen.

Naast de artiesten hebben we ook nog allerlei toffe activiteiten, dus kom sowieso langs! En vergeet niet ook de andere Lazy Sunday data te checken.



